Ritmikus gimnasztikásaink 2018. november 24-én, Mogyoródon vettek részt a XXV. Heni néni Emlékversenyen.

Gyermek 1-es korosztályban a lányok egy ezüst- és egy bronzminősítés után, most egy aranyminősítést is kiérdemeltek.  A csapat tagjai: Maróti Lívia, Péter Dzsenifer, Petrács Alexandra, Kiss Zoé, Kajári Izabella és Kis Blanka.

A serdülő csapatunk egy karikagyakorlatot bemutatva ezüstminősítéssel a 3. helyen végzett. Csapattagok: Csíkos Júlia, Salánki Martina, Oláh Bianka Effi, Farkas Zsóka (Üllés), Czakó Csenge és Széll Száva (Forráskút).

Felnőtt csapatunk kötéllel lépett a szőnyegre, ők a dobogó legfelső fokára állhattak fel, 1. helyezést értek el. A csapat tagjai volt diákjaink: Kiss Dea, Bárkányi Flóra, Kreiniker Bernadett, Kőhegyi Ágnes, Kőhegyi Réka és Nyeste Borbála.

Szeretettel és büszkén gratulálunk mindenkinek!

 

Jelenlegi és volt, sikeres RG-s tanulóink: