2026. május 28-án a szentesi Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola szervezésében „Egyházmegyei szépíró versenyt” rendeztek, melyen iskolánkat négy tanuló képviselte.
A verseny célja, hogy a különleges bánásmódot igénylő tanulókat is sikerélményben részesítse és erősítse önbizalmukat, szereplési vágyukat.
Iskolánkat négy tanuló képviselte és derekasan helyt állva szép eredményeket értek el.
1-2. osztályos korcsoport
Kordás Ferenc Péter megyei II. helyezés (2.a osztály, felkészítő tanító néni: Sándorné Lajkó Gabriella)
Pálfi-Simon László megyei IV. helyezés (2.a osztály, felkészítő tanító néni: Sándorné Lajkó Gabriella)
3-4. osztályos korcsoport
Ágoston Erika Alexandra (3. b osztály, felkészítő tanító néni: Tanács Éva)
Borbély Gergely (4.a osztály, felkészítő tanító néni: Kasza Ágnes)



