Iskolánkban a minap Andódi Tamás, iskolarendőr tett látogatást, hogy a biztonságos közlekedésről, illetve annak fontosságáról beszéljen legkisebb polgárainknak, a kis elsősöknek.

A különféle csodaajándékok gyorsan felkeltették a gyerekek érdeklődését – mindenki kapott egy színes tájékozató kiadványt, melynek végiglapozása után egy láthatósági mellényként is funkcionáló hátizsák került minden kispajtás hátára, illetve tulajdonába. Van, aki olyan lelkes volt, hogy ezentúl aludni is abban szeretne, hogy az álom- és fogmanók is garantáltan meglássák, de a legtöbb gyerek már a bicajozást, túrázást tervezte. Öröm volt látni a sok mosolygó, boldog arcot, akik még a rendőr bácsival is lelkesen fényképezkedtek.

Bízunk benne, hogy ezen élmények, tudás és a biztonságos közlekedés, illetve láthatósági mellényviselés iránti lelkesedés egy egész életen át végigkíséri őket. Így legyen!