Február 14-én színpompás díszbe öltözött étkező fogadta a színpompás jelmezekbe öltözött alsósainkat, hiszen ezen a napon került megrendezésre iskolánkban a nagy-nagy izgalommal várt alsós farsang.

A vidám ünnepséget Békési Annamária tánccsoportjaink műsora nyitotta meg, majd kis cetlikre írt rossz szokásainkat, tulajdonságainkat egy fazékba dobtuk és jelképesen elégettük őket, hogy megszabaduljunk tőlük. Közös télűző mondókával igyekeztünk elijeszteni a rossz időt, majd következett az osztályok jelmezes felvonulása, s itt emelném ki, hogy a talp alá valóról az egyik harmadikosunk testvére, Tóth Andris gondoskodott méghozzá nem is akárhogyan, szóval nagyon köszönjük neki. A mulatozás osztálykeretben folytatódott, azaz minden osztály a maga módján tette vetélkedőkkel, jelmezversennyel, tombolával, eszem-iszommal különlegessé ezt a délutánt. A nap végén ismét összegyűltünk, hogy egy fergeteges közös tánccal méltó módon zárjuk és búcsúztassuk ezt a nagyon vidám napot. Köszönjük szépen a szülők segítségét, no és természetesen gratulálunk a rengeteg ötletes jelmezhez!