Tisztelt Szülők!

Kedves Tanítványaink!

Örömmel jelentem, hogy megcselekedtük, amit megkövetelt tőlünk a veszélyhelyzet!

Embert próbáló időszakon vagyunk túl. A 2020. március 16-ától megvalósított digitális tanrend szerinti oktatás a június 15-i utolsó tanítási nappal lezárult. Ez mind a családok, mind pedig az iskola pedagógusai részéről egy kihívásokkal teli korszak volt. Megtanultunk eddig nem tapasztalt problémákat megoldani az on-line térben és azon kívül is. Köszönöm azt a gondoskodó együttműködést, amit tanítványaink családjai tanúsítottak annak érdekében, hogy erről a tanévről érvényes bizonyítványt kapjanak diákjaink. Sok új tapasztalattal gazdagodtak a családok, tanulók és a pedagógusok is. Ezekből mindannyian remélhetőleg tanulunk, hogy az előttünk lévő új kihívásokat rutinosabban kezeljük. Kívánok mindenkinek jó egészséget és lelki – testi megújulást az új tanév kezdetéig!

Tisztelettel és szeretettel:

Barna Károlyné
igazgató