Tisztelt Szülők!
Kedves Tanulóink!
A Kormány 484/2020. (XI. 10.) Korm. rendelete  – a veszélyhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedések második üteméről – alapján az iskola igazgatójaként nyomatékosan felhívom az 1-8. évfolyamos tanulóink figyelmét a kötelező maszkhasználatra a közös helyiségekben tartózkodás idejére egymás, a pedagógusok valamint az intézmény dolgozóinak védelme érdekében.

. Az iskolába érkezéskor a belépésnél, hőmérsékletmérésnél is kötelező a maszkhasználat. Ennek megszegése igazgatói figyelmeztetést von maga után.

A fokozott fertőzésveszély miatt minden tanulónak kötelező a folyosókon, lépcsőházban, előtérben, mellékhelyiségekben a maszk orrot eltakaró módon való viselése. A tantermekben ajánlott a viselése, de egyelőre nem kötelező. A tantermekben óra alatt is nyitva tartjuk az ablakokat és ügyelünk a tanulók védőtávolságban való ültetésére.

Kívánok Mindannyiunknak jó egészséget!

Szatymaz, 2020. november 11

Barna Károlyné
igazgató