Május 10-én ismét egy jeles napra készültünk az iskolában. A héten a tanulók többféle foglalkozáson vettek részt, a rajz és technika órákon, valamint a tanítók vezetésével az alsós osztályok is csodálatos képeket, rajzokat, origami figurákat készítettek. A folyosók paravánjain, és a faliújságokon láthatók az alkotások, reméljük az alkotómunka során közelebbről is megismerkedtek az ábrázolt élőlényekkel, elmélyedve az élővilág csodálatos sokszínűségében.

Az Öko-munkaközösség pedagógusai és diákjaik az iskola udvarán elhelyeztek fából készített madáretetőt, sün- és békaodút. A gyerekek megfigyeléseket végezhetnek a segítségükkel, amennyiben lakók költöznek az építményekbe. Kiváló lehetőség a tanulóink természeti ismereteik gyarapítására, az életközösségek megóvására, a gondoskodás fejlesztésére.
Köszönjük a közreműködő kollégák, munkáját!

Bitterné Benkó Ilona, Szűcsné Gera Julianna felelősök