Január 26-án délután iskolánk humán munkaközössége egy jó hangulatú műveltségi vetélkedőt rendezett Petőfi Sándor születésének 200. évfordulója és A magyar kultúra napja alkalmából a felső tagozatos diákok számára. Osztályonként két-két tanuló pármunkában mutathatta meg ismereteit Petőfi Sándor életére és költészetére, illetve a magyar történelem és irodalom kulturális értékeit felidéző általános műveltségre vonatkozóan. A versenyzők egyaránt örömmel oldották meg a digitális eszközökön és a papírlapokon kiadott változatos, érdekes, játékos és gondolkodtató feladatokat, melyeket Doszpod Endréné és Lindholm-Csányi Eszter tanárnők állítottak össze.
A műveltségi vetélkedő helyezett párosai:

I. helyezett: Csányi Rebeka Katalin és Kormányos Panna (8. a)
II. helyezett: Ocskó Balázs és Tót Dániel András (5. a)
III. helyezett: Posta Dorina és Vékes Fanni (7. b)