Idén az iskolai Mikulás egy Mikulásváró téli karnevál keretében a művelődési házba érkezett, ahol egy igazán kellemes délutánt tölthettünk el közösen. A gyerekek interaktív előadáson vettek részt, majd kinti és benti állomásokon játszhattak mindenféle Mikulásosat (pl. krampusz kugli, puttonytöltés, Mikulás-kvíz vagy épp origami) miközben a szülői munkaközösség közreműködésével forró csokit és teát ihattak, vattacukrot, téli fagyit és egyéb nyalánkságokat falhattak. Ajándékképpen iskolánk pedagógusai Mikulás-tánccal készültek s természetesen a Mikulás bácsi is megérkezett. A délután a Gyertyaláng kórus közös énekléssel és tánccal fűszerezett koncertjével és hóesés-varázslattal ért véget.

Hálás köszönetet mondunk a rendezvény támogatóinak: Barna Károly, Dékányné Dr. Balogh Andrea, Paprikakert TÉSZ Kft., 1/a és 1/b osztályok szülői munkaközössége.