December 21-én a Délmagyarország és a Rotary Club jóvoltából Gyenes Dávid 5. és Szolyák Péter 2. osztályos tanulónk családja nagy értékű adományban részesült.

A rotarysták az akció keretében – az adventi időszak minden napján – rászoruló családok karácsonyát tették örömtelibbé. Idén iskolánk is javaslattételi lehetőséget kapott, választhatott egy támogatásra érdemes, többgyermekes családot, kiknek élelmiszer, illetve tűzifa formájában házhoz érkezett a segítség.
A jelképes átadó ünnepségre Szegeden a Klauzál téren került sor, ahol színpadra állhatott a Szent István Katolikus Általános Iskola képviseletében lelkes gyerekcsapatunk, Oscar Wilde A Boldog herceg című mesejátékának előadásával őszinte elismerést aratva.
A dermesztő hideg ellenére melegség járta át a szíveket az ajándékozástól elérzékenyült családot látva.