Február 9-én, pénteken került sor a „nagyok” farsangi mulatságára. Már hetekkel ezelőtt lehetett hallani a lelkes készülődés zaját az iskolában.

Mint minden farsangnak, így a mienknek is volt témája. Az idén a színek köré építette minden osztály a maga műsorát.
Délután kettőtől este hétig zajlott a mulatság. Az osztályok valóban a színek kavalkádját vonultatták fel a maguk által választott zenékre. A gyerekek és a tanárok igen magas színvonalú koreográfusi képességről tettek tanúbizonyságot. A zenéről Csaba Gergely 7. b osztályos tanuló gondoskodott, akinek minden osztály eljuttatta kedvenc előadói zeneszámát. Szemtanúi lehettünk Sováczki Domonkos különleges táncbemutatójának. Köszönjük neki) Éhségünket és szomjunkat Báló Pista bácsi büféjében enyhíthettük.
Köszönjük a hetedik a és b osztály szüleinek a lelkes, és önzetlen támogatást.
A tombola felajánlásokat köszönjük:

Bálint Olga masszőrnek
dr. Bereczki Ágnes patikájának
Márta Ferenc nek–(Törpi diszkont)
Mikus Éva kozmetikusnak
Papp Antalnénak
Sutka István atyának
egy, a neve elhallgatását kérő , a fődíjat felajánló szülőnek.
A szervező hetedik évfolyam diákjai és osztályfőnökei