2018. április 18-án immáron 9. alkalommal rendezte meg a Kistérségi Háztartástan versenyt a Pallavicini Sándor Általános Iskola Sándorfalván. Iskolánk háromfős csapattal nevezett a versenyre. A feladatok között szerepelt az ünnepi teríték elkészítése, mini szendvicsek, almakoktél és képviselőfánk készítése, valamint az egészséges táplálkozási ismeretek köréből egy TOTÓ kitöltése.

A szervezés és lebonyolítás kiválóan sikerült. Csapatunk ismét elhozta az első helyezést, megelőzve 8 csapatot. A zsűri tagjai a legnagyobb elismeréssel szóltak a versenyzőink felkészültségéről és eredményéről.

Köszönetet mondok a gyerekek szüleinek, akik segítettek a felkészülésben anyagokkal, eszközökkel és szakmai tudásukat megosztották a csapattal.

Az eredményhez szívből gratulálunk!

Versenyzőink: Kopasz Nikolett, Maksa Kamilla, Frank Máté (valamennyien nyolcadikos tanulóink).

Felkészítő tanár: Bitterné Benkó Ilona

Bitterné Benkó Ilona