Amilyen az almamáterébe visszatérő diák benső öröme, hasonló volt a negyedikesek érzése is, amint óvodájuk épületéhez közeledtünk. Visszaidézték régi kedves játékaikat az udvaron töltött órákat.
Belépve az épületbe kíváncsi nagycsoportosok vártak minket türelmesen. Azzal a céllal érkeztünk, hogy iskolába toborozzunk diákokat, mint ahogy régen is tették ezt elődeink. Reméljük kedvet kaptak az iskolás élethez! A kis ovisok csillogó szemmel figyelték műsorunkat, néhányan örömmel szaladtak oda nagyobb testvérükhöz. Az óvó nénik a rég nem látott „ovisaikat” üdvözölték. Meghitt pillanatok ezek.
Az óvoda, mint meleg fészek várta vissza a gyerekeket, nem is tudtak a nélkül eljönni, hogy régi udvari játékaikat, és az újakat(!) ki ne próbálták volna a negyedikesek. Kis ajándékot vittünk az ovisoknak-Berecz Bernadett rajz tanár néni által készített baglyokat- az óvó nénik is viszonozták ezt finom harapnivalóval. Köszönjük!