Az idei tanévben komplex természettudományos vetélkedőt hirdetett a Szent István Katolikus Általános Iskola a felsős diákok részére.
A verseny két fordulóban került megrendezésre. Az első forduló során az őszi papírgyűjtéshez kapcsolódva újrahasznosított tárgyakat készítettek a kreatív tanulók. A második fordulóra márciusban került sor. Ezt megelőzte minden évfolyamon egy matematikai témájú alkotó folyamat az évfolyam tananyagához kapcsolódva. Nyolc csapat versenyzett csapatonként négy fő részvételével, minden évfolyamot képviselve. Játékos feladatokat oldhattak meg a lelkes diákok, és kialakult a csapatok sorrendje. Minden résztvevő díjazásban részesült. Az első három helyezett kiemelt elismerést kapott az iskola lehetőségeihez mérten.
A díjazottak a következő diákok voltak:

I. helyezett: 3. csapat 21 pont
/Ökrös Laura, Szabó Lőrinc, Csányi Soma, Bezdán Balázs/

II. helyezett: 8. csapat 20 pont
/Kormányos Viktor, Polgár Benedikta, Szabó Sára, Molnár Anna/

III. helyezett: 4. csapat 17 pont
/Szanka Boglárka, Gyuris Tímea, Salánki Martina, Palotás Kincső/