November 26-án a kisteleki Árpád Fejedelem Gimnázium versenyfelhívásának tettünk eleget. Egy hetedikes és egy nyolcadikos csapattal indultunk a megmérettetésen, ahol Kistelek, Üllés és Balástya legjobbjaival kellett összemérni a nyelvtudást és a kreativitást.

A versenyfeladatokat összeállító gimnáziumi tanárok alaposan megdolgoztatták a négy fős csapatokat. A nyelvtanulás szinte minden részterületét tesztelték. A feladatok gazdag szókincset, kiváló szövegértést, helyes szövegalkotást, jó memóriát és megfigyelőkészséget feltételeztek.

Iskolánk tanulói ismét jól szerepeltek. A hetedikes csapatban Bozsics Emese, Csányi Soma Gajdacsi Adrienn és Papp Roland a nyolcadik évfolyammal azonos kategóriában hatodik helyezést értek el. Felkészítő tanáruk Pölösné Hudák Dóra.

A nyolcadikos csapat képviselői Bosch Sára, Márki Bálint, Ocskó Lili és Polgár Benedikta 10 csapatot maguk mögé utasítva az első helyen végeztek. Felkészítő tanáruk Lindholm-Csányi Eszter.

Gratulálunk és további sikeres nyelvtanulást kívánunk!