Ezúton szeretném kifejezni köszönetemet Mindannyiuknak, hogy a digitális munkarend bevezetése során nagy igyekezettel támogatják iskolánk pedagógusainak munkáját. Átérzem és megértem azokat az erőfeszítéseket, amely során próbálják  – a napi élethelyzetek megoldása közepette – gyermekeiket ösztönözni és támogatni az iskolai feladatok elsajátításában. Köszönöm a türelmüket, hogy az on-line felület használata során felmerült problémákat igyekeztek megértően fogadni. Pedagógusaink nagy szorgalommal próbálják a rendhagyó helyzetben ellátni feladatukat és segíteni a tanulási folyamatot. Célunk nem az indulatok gerjesztése, hanem a családok segítése. Egy-egy megkereséssel lehet, hogy könnyebben kezelhetőek a félreértések.


Tájékoztatás

A digitális munkarendben is lesz tavaszi szünet. A 11/2019. (VII.3.) EMMI rendelet alapján a szünet 2020. április 9-14. tart.
Természetesen ezekre a napokra nem küldünk feladatokat.

Kívánok minden családnak szeretetben és egészségben teljes Húsvétot!

Szatymaz, 2020. április 02.

Barna Károlyné
igazgató