Napjaink pandémiás helyzetében a versenyszervezők is megtalálják azokat a lehetőségeket, amelyekben a tehetséges gyerekek és felkészítő tanáraik összemérhetik felkészültségüket.

Így iskolánk egyik nagyszerű prózamondója – Flender Márk 6.a -, aki iskolai ünnepségeink, megemlékezéseink kiemelkedő szereplője ismét szép teljesítményével okozott örömöt a szatymazi Szent István Katolikus Általános Iskola közösségének. A szegedi Szent-Györgyi Albert Agóra rendezésében megvalósult Százszorszép Mesegyűrű ONLINE Mesemondó versenyen való kiemelkedő teljesítményéért Márk szereplését beválogatták az AGÓRA gálaműsorába, aminek linkjét a honlapunkról elérhetik. Jó szívvel ajánljuk megtekintésre! Őszinte elismerésünket fejezzük ki felkészítő tanárának is, Rácz Andrea – magyar szakos tanárnőnek. Gratulálunk mindkettőjük sikeréhez!

http://www.agoraszeged.hu/hireink/szazszorszep-mesegyuru-mesemondo-verseny-2021-galamusora