Tisztelt Szülők!

A Kormány döntött a 12-18 éves tanulók – iskolában (általános iskola, középiskola, szakképző intézmény) történő – oltásáról, illetve oltásának időpontjáról. A 2021. augusztus 30-31. napján ellátandó oltás kapcsán szeretnénk az oltási igényeket felmérni, amelyet a Csongrád – Csanád Megyei Kormányhivatal számára is továbbítanunk kell a feladat zökkenőmentes lebonyolítása érdekében.

Kérjük Önöket, hogy jelezzék oltási igényüket az iskola@szatymaz.hu e-mail címen/portán az alábbi szöveg felhasználásával! Szíveskedjenek az Oltási igény jelzése lapot a megfelelő rész kitöltésével és jelöléssel X , valamint szülői aláírással visszajuttatni a portára vagy szkennelve/fényképezve a megadott e-mail címre!

Segítő együttműködésüket köszönjük!

Az oltásban a 12. életévét betöltött és attól idősebb tanulók vesznek részt iskolánkból.

Visszajelzési határidő: 2021. augusztus 02. (hétfő)

Igénylőlap letöltése