A Lázár Ervin Program keretében a 3. és 4. osztályok egy ikonikus színházi produkciót láthattak a Szegedi Nemzeti Színházban. A padlás az egyik legsikeresebb magyar musical, amely 35 év óta töretlenül vonzza a közönséget. Lehet, hogy a meseszerű történet mondandóját a gyerekek nem pontosan értették, de a gyönyörű, szívhez szóló dallamok és dalszövegek, az izgalmas színpadi látvány, a dinamikus koreográfia, a néhol feszült vagy humoros jelenetek elvarázsolták a nézőket. A klasszikus mesékben ritkán találkozhatunk szellemekkel, akiket csak a romlatlan, tiszta szívű emberek láthatnak.

November 15-e fizikailag egy hosszú és fárasztó nap volt, hiszen a tanítási órák után indultunk a színházba és sokat várakoztunk az autóbuszra, de a tiszta gyermeklélek számára bizonyára felüdülést jelentett ez az előadás. Reméljük, számos hasonló élményt átélve majd színházat és művészetet szerető felnőttekké válnak diákjaink.