Tisztelt Szülők!
Kedves Tanítványaink!
Közeleg a várva várt téli szünet. A szünet előtti utolsó tanítási nap: 2023. december 21. – csütörtök.

Az iskolai karácsonyi ünnepség ezen a napon a 4. órában (alsó tagozat) és az 5. órában (felső tagozat) kerül előadásra a 4.a és 4.b osztály részéről. Ünnepi öltözetben tiszteljük meg műsorukat és az alkalmat.
Az ünnepség után folytatódik órarend szerint a tanítási nap. A napközis- és tanulószobai foglalkozások elmaradnak. Ebéd után – kb.: 13:30-14 órakor – a tanulók hazamennek. Kérem a tisztelt Szülőket, hogy ennek figyelembe vételével gondoskodjanak a gyermekükről!
A téli szünet utáni első tanítási nap: 2024. január 08.-hétfő.
Kívánok iskolai közösségünknek és családjaiknak áldott, örömteli, békés ünnepeket!
Tisztelettel:
                                                            
Barna Károlyné
                                                                   igazgató