Az alsó tagozatosok farsangi mulatsága 2017. február 17-én került megrendezésre a művelődési házban. Nagy élmény volt a rengeteg ötletes jelmez és a bennük megbújó sok vidám gyermek látványa, akik jelmezes felvonuláson vettek részt, majd különböző játékos feladatokat játszhattak és persze kedvükre szaladgálhattak, táncolhattak és falatozhattak. A délutánt a modern táncosok fellépése és tombolasorsolás színesítette és egy télűző kiszebáb elégetése zárta. Gratulálunk a lelkes gyerekeknek és a jelmezkészítő szülőknek, nagyszülőknek, pedagógusoknak, illetve köszönjük Kovács Zsuzsanna tanító néninek a főszervezést.

A jelmezverseny végeredménye:

1. évfolyam: 1. Cápa, 2. Méhecske 3. Macska, különdíj: Tavasztündér

2. évfolyam: 1. Robotika, 2. Kisegér, 3. Bagoly, különdíj: Napkirálylány

3. évfolyam: 1. Görög isten, 2. Strucc, 3. Öltöztetős baba, különdíj: Tükörtojás

4. évfolyam: 1. Kleopátra, 2. Karácsonyfa, 3. Pinokkió, különdíj: Pattogatott kukorica árus bódé

Csoportos jelmez kategória 1. hely: 4.A – Zsákbamacskák

Köszöntő
Nyitótánc: Kakastánc – 3. osztály
1/a osztály
1/b osztály
2/a osztály
3/a osztály
4/a osztály
4/b osztály
4/b osztály
Munkában a zsűri
Versenyivás
Golyófújás
Seprűtáncoltatás
Labdatánc
Tánc
Játék
Ügyeskék
Roszkos Annamária, tánctanár köszöntője
Modern tánc
Modern tánc
Modern tánc
Tombolasorsolás