Ebben a tanévben is voltak örömteli pillanataink, amikor tanulóink ügyesen szerepeltek a különböző angol nyelvi versenyeken.

Büszkék lehetünk a BRICAN országismereti feladatsor megoldásában jeleskedő Csenki Adél (7. a) első helyezett, Zsom G. Lajos (7. a) második helyezett és Ágoston Erika (8. a) harmadik helyezett diákjainkra. Ezzel a teljesítménnyel a kistérség többi iskolájától elhódították a dobogós helyeket.

A Rókus I. Általános Iskolában rendezett tankerületi szavalóversenyen Bosch Sára (5. b) és Zsom B. Árpád (5. a) képviselte iskolánkat. A szegedi és szeged környéki iskolák részvételével, angol anyanyelvű zsűri értékelésével zajló megmérettetésen Sára ötödik, Árpi második helyezést ért el. Árpi külön, a kétnyelvű tanulók kategóriájában versenyzett.

A kistérségi nyelvhasználati versenyt 6., 7. és 8. osztályok számára rendeztük. Mindhárom kategóriában sikeresen szerepeltek diákjaink.  Kormányos Viktor (6. b) második, Zsom G. Lajos (7. a) első, Csenki Adél (7.a ) második, Szokai Nikolett (8.a) harmadik helyezést ért el. Dicséretben részesült még dobogó közeli eredménye alapján Árva Krisztián (6.a) és Palotás Ádám Csaba (8. a ).

Gratulálunk és további szorgos nyelvtanulásra buzdítunk mindenkit!

Köszönjük a diákoknak és tanáraiknak is (Doszpod Endréné, Lindholm-Csányi Eszter) a kitartó munkát!