Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy Szatymaz Község Képviselő-testületének a pénzbeni és természetbeni szociális ellátásokról szóló 3/2015. (II.13.) rendelete 10 §-a alapján gyermekek ellátásához kapcsolódó pénzbeli támogatás keretében beiskolázási támogatás igénylésére van lehetőség, az alábbiak szerint:
– A gyermekek ellátásához kapcsolódó támogatás nyújtásának feltétele, hogy a családban az egy főre jutó jövedelem nem haladja meg a nyugdíjminimum 150 %-át (42.750.- Ft), egyedülálló esetében a nyugdíjminimum 200 %-át (57.000.- Ft), és a gyermeket gondozó család, vagy egyedülálló személy vagyonnal nem rendelkezik.
– A pénzbeli támogatás jogosultja a gyermek.

– A támogatás mértéke gyermekenként 6.000,- Ft.

A beiskolázási támogatás iránti kérelmet 2018. augusztus 01. napjától 2018. augusztus 31. napjáig lehet benyújtani.
A kérelmeket az arra rendszeresített formanyomtatványon a Polgármesteri Hivatal 9. sz. szobájában lehet leadni.
A formanyomtatvány a Hivatal 9. sz. szobájában átvehető, illetve a IDE KATTINTVA letölthető.