A Szegedi Vízmű Zrt. a Víz Világnapja alkalmából „Klímaváltozás, tudatos víz- és csatornahasználat” címmel fotópályázatot hirdetett általános és középiskolás diákok számára. A pályázat célja az volt, hogy felhívja a figyelmet a klímaváltozás hatásaira, a víztakarékosság fontosságára, valamint a felelős csatornahasználatra.
TovábbA nagyböjti időszak csendes, áldozatteljes várakozással telik. Úgy is kapcsolódhatunk Krisztus áldozatához, hogy valami pluszt adunk magunkból, az időnket ajánljuk fel imádsággal.
TovábbA Happy-hét keretében iskolánk idén is kiemelt figyelmet fordított a vízfogyasztás és a víz szerepének tudatosítására, nem utolsósorban a Víz Világnapjához is kapcsolódva.
TovábbAz idei évben március 16-20. között került megrendezésre az iskolában. Sokszínű, változatos programokat kínáltunk a gyerekeknek, a vízivás fontosságára hívtuk fel a figyelmüket.
TovábbA tavaszi szünet előtt több színes programmal gazdagodtak napjaink.
TovábbHúsvéti hangulatú, játékos angol nyelvi foglalkozásokkal készültek az ünnepre iskolánk angol szakos pedagógusai, akik a tavaszi szünet előtti utolsó napokban az óvodába is ellátogattak.
TovábbA 2026/2027. tanévre történő általános iskolai beiratkozás időpontja a 2025/2026. tanév rendjéről szóló 27/2025. (VII. 24.) BM rendelet 8. §-ában rögzítetteknek megfelelően: 2026. április 23. csütörtök és április 24. péntek
TovábbA Víz Világnapja és a HAPPY-hét alkalmából március harmadik hetében ismét különleges, tematikus angol foglalkozásokat tartott iskolánk két angol szakos pedagógusa, Gergely Kata Viola és Pölösné Hudák Dóra az óvodában.
TovábbAz idei tanévben is három korcsoportban képviseltük iskolánkat a Röplabda Diákolimpia vármegyei döntőjén Szegeden, amelynek a tavalyi évhez hasonlóan az Etelka sori Sportcsarnok adott otthont.
Tovább
